Hakkımızda • Can Hukuk Bürosu

Hakkımızda

Biz kimiz?

Can Hukuk Bürosu, 22 yıldır Avukatlık Dava Hizmeti sunmakta ve özellikle müvekkillerini Yurt Dışı İşçilik Alacakları, SGK Yersiz Ödeme Cezalarının İptali, İkale Bedellerinin İadesi ve Kamulaştırma Hukuku alanlarındaki gibi davalarda temsil etmektedir.

İş hayatında ve yaşamlarında insanların karşı karşıya kaldığı hukuki sorunlarla tek başına mücadele etmesi çok zordur. Tek başına mücadele çoğu zaman bu sorunların daha çok büyümesine yol açar. Mağdur olmalarına ve telafi edilemeyecek zarara uğramalarına neden olur.

Biz şimdiye kadar Can Hukuk Bürosu olarak 1.500’e yakın müvekkilimize bu sorunları ortaya çıktığında gereksinim duydukları hukuki dava ve danışmanlık hizmetlerini, hızla, zamanında ve etkili çözümlerle tam ve eksiksiz olarak sunmak için gayret ediyoruz.

Büromuza erişim sağlayan ortak değerlerimiz olan müvekkillerimize her an bağlantımızı devam ettiririz. Vermiş olduğumuz değerli, kalıcı ve etkin hukuki ve yaşamsal bilgilerle, karşı karşıya kaldıkları sorunlarını ortadan kaldırırız. Kaygılarını ve risklerini azaltırız. Zarara uğramalarını önler, sebep olan sorumlulardan tazmin edilmesini sağlarız.

Müvekkillerimizin kendi iş ve yaşam amaçlarını en iyi sonuçlarla gerçekleştirmelerine yardımcı oluruz.

Av. Ahmet Can / Can Hukuk Bürosu

Adres :  Reşatbey Mah. Türkkuşu Cad. No: 1  Günep Panorama B1004 B Blok K:10 D:4 Seyhan, Adana

Telefon : 0 322 454 04 42

Telefon : 0 532 345 58 18

Faks    : 0 322 454 04 32

Mail     : ahmetcan@ahmetcan.av.tr