Can Hukuk Bürosu

Biz kimiz?
Can Hukuk Bürosu, 21 yıldır Avukatlık Dava Hizmeti sunmaktadır.

Müvekkillerimizi Yurt Dışı İşçilik Alacakları, İş Hukuku, Tazminat Hukuku, Yurt Dışı Diploma Denklik İdare Hukuku ve Kamulaştırma Hukuku alanlarındaki davalarda temsil ediyoruz.

İş hayatında ve yaşamlarında kişilerin karşı karşıya kaldığı hukuki sorunlarla tek başına mücadele etmesi, çoğu zaman bu sorunların daha çok büyümesine yol açmakta, bunun sonucunda mağdur olmalarına ve telafi edilemeyecek zarara uğramalarına yol açmaktadır.

Bunun için, biz şimdiye kadar Can Hukuk Bürosu olarak 1.500’e yakın müvekkilimize bu sorunları ortaya çıktığında gereksinim duydukları her türlü hukuki dava ve danışmanlık hizmetlerini müvekkillerinin lehine, hızla, zamanında ve etkili çözümlerle tam ve eksiksiz olarak sunmak için çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz.

Bunun sonucunda büromuza erişim sağlayan ve ortak değerlerimiz olan müvekkillerimize her an bağlantımızı devam ettirerek vermiş olduğumuz değerli, kalıcı ve etkin hukuki ve yaşamsal bilgilerle, karşı karşıya kaldıkları sorunlarını ortadan kaldırıyor, kaygılarını ve risklerini azaltıyor, zararlarını önlüyor  ve tazmin edilmesini sağlıyoruz.

Böylece müvekkillerimizin kendi iş ve yaşam amaçlarını en iyi sonuçlarla gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Av. Ahmet Can / Can Hukuk Bürosu 

Mail: ahmetcan@ahmetcan.av.tr

Tel: 0 322 454 04 42 – 0 532 409 18 85

Faks: 0 322 454 04 32